All-tax.pl - biuro rozliczeń zagranicznych » Cieszyn – zwrot podatku z zagranicy

Cieszyn – zwrot podatku z zagranicy

W Cieszynie – mieście znajdującym się w województwie śląskim z ponad 34 tysiącami mieszkańców – znajduje się biuro rozliczeń zagranicznych „Speed” Janusza Majera. Udając się na spotkanie z doradcami podatkowymi biura rachunkowego w Cieszynie lub kontaktując się z nimi telefonicznie lub e-mailowo, na pewno otrzymasz fachową pomoc w kwestiach związanych na przykład ze zwrotem podatku z Austrii.

O zwrot austriackiego podatku możesz ubiegać się w momencie, gdy byłeś legalnie zatrudniony do pracy na terenie tego państwa lub gdy przepracowałeś w tymże kraju mniej niż 183 dni w ciągu wybranego roku podatkowego. O taki zwrot ubiegać się możesz nawet do 5 lat wstecz.

Konsultanci z biura rachunkowego „Speed” w Cieszynie pomogą Ci skompletować wszystkie dokumenty potrzebne do zwrotu podatku z Austrii. Możesz liczyć także na ich doradztwo przy poprawnym uzupełnieniu druków.

Austriacki urząd skarbowy po otrzymaniu wszystkich dokumentów w terminie od 2 do 6 miesięcy przeleje Ci pieniądze ze zwrotu podatku na konto bankowe. Wysyłając wszystkie druki za naszym pośrednictwem, termin otrzymania zwrotu nadpłaconego podatku z Austrii na pewno będzie znacznie krótszy.