podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Konto bankowe

Zgłoszenie konta bankowego – Holandia

Rozliczyłeś swój podatek w Holandii, ale ciągle nie otrzymałeś zwrotu swojego podatku? Prawdopodobnie urząd nie posiada twojego rachunku bankowego. Zgłoszenie rachunku bankowego jest niezbędne, aby otrzymać zwrot podatku lub inne świadczenia finansowe od holenderskiego urzędu skarbowego. Bez tego nie będzie możliwe przesłanie środków na Twoje konto bankowe. Rachunek bankowy będziesz mógł zgłosić przy pomocy ALL-TAX Zwrot podatku. Nasi eksperci zajmą się całą procedurą, abyś mógł cieszyć się spokojem i pewnością, że Twoje sprawy podatkowe są w najlepszych rękach.

Nasi specjaliści pomogą Ci zgłosić konto bankowe

Jak zgłosić konto bankowe w Holenderskim urzędzie skarbowym?

Konto bankowe możesz zgłosić logując się do portalu „Mijn Belastingdienst”. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto przy użyciu danych uwierzytelniających DigiD. Następnie należy przejść do sekcji dotyczącej danych osobowych i zaktualizować informacje o rachunku bankowym.

Nie masz możliwości zalogowania się do portalu „Mijn Belastingdienst”? Rachunek bankowy będziesz mógł zgłosić przez odpowiedni formularz zgłoszeniowy przy pomocy ALL-TAX Zwrot podatku. Nasi eksperci zajmą się całą procedurą, abyś mógł cieszyć się jak najszybciej Twoim zwrotem podatku.

Jakie informacje są potrzebne, aby zgłosić konto bankowe w Holenderskim urzędzie skarbowym?:

  • Twoje dane osobowe – imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer BSN.
  • Numer konta IBAN oraz kod BIC Twojego banku.
  • Kopia dokumentu tożsamości.
  • Dokument bankowy potwierdzający, że jesteś właścicielem konta (np. potwierdzenie operacji, wyciąg bankowy). WAŻNE! Dokument bankowy nie może być starszy niż 2 miesiące.
Nie wiesz od czego zacząć? Masz dodatkowe pytania dotyczące zgłoszenia konta bankowego w Holandii? Skontaktuj się z naszym biurem! Nasi specjaliści pomogą Ci odpowiedzą na Twoje pytania oraz przeprowadzą przez cały proces.
Masz pytanie odnośnie konta bankowego?

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Dzwoniąc do nas, zyskujesz pewność, że rozliczenie podatku Holandia odbędzie się sprawnie i bezstresowo.