podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Elbląg
Zwrot podatku z zagranicy

Elbląg to ponad 120-tysięczne miasto znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim. Największymi atrakcjami tego miejsca są zabytkowe kamieniczki przy ulicy Mostowej, Kanał Elbląski, katedra pod wezwaniem św. Mikołaja czy Muzeum Archeologiczno-Historyczne, w którym znajdują się takie eksponaty, jak na przykład okulary i instrumenty z XV wieku czy cynowe naczynia z XVI wieku.

Elbląg to jednak nie tylko miasto z historycznymi zabytkami. W mieście tym możesz bowiem liczyć także na pomoc przy rozliczaniu dochodów z zagranicy. Nie wiesz, które biuro rachunkowe w Elblągu wybrać? Zgłoś się do biura rozliczeń zagranicznych Atena świadczącego usługi finansowo-księgowe. Miejsce to zdecydowanie jest godne zaufania – świadczą o tym liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów, które bez problemu znaleźć można w Internecie.

W biurze rozliczeń zagranicznych Atena w Elblągu będziesz mógł liczyć na profesjonalną pomoc przy wszystkich formalnościach związanych ze zwrotem podatku z zagranicy. Nieważne, czy pracowałeś w Niemczech, Austrii, Belgii, Dani czy Wielkiej Brytanii – konsultanci biura rachunkowego Atena w Elblągu służą Ci pomocą przy każdym możliwym rozliczeniu dochodów z zagranicy.

ATENA. USŁUGI FINANSOWO – KSIĘGOWE

Leona Wyczółkowskiego 3E, 82-300 Elbląg

BIURO RACHUNKOWE „PERSONEL”

Ul. Smolna 3, 82-300 Elbląg

534 202 404