podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Opole
Zwrot podatku z zagranicy

Potrzebujesz pomocy w rozliczeniach? Starasz się o zwrot podatku z pracy za granicą w Opolu? Odwiedź biuro All-tax, które znajduje się na ul. Damrota 7 – niedaleko Dworca Głównego czy placu Ignacego Daszyńskiego. Konsultanci placówki mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze rachunkowej oraz podchodzą do każdego Klienta indywidualnie. Pracownicy chętnie odpowiedzą Ci na wszystkie pytania dotyczące potrzebnych dokumentów do rozliczenia oraz czasu oczekiwania na nadpłatę. Biuro rozliczeń zagranicznych pomoże Ci rozliczyć PIT 36/ZG oraz odzyskać podatek z następujących krajów:

  • zwrot podatku Austria,
  • zwrot podatku Belgia,
  • zwrot podatku Holandia,
  • zwrot podatku Niemcy,
  • zwrot podatku Norwegia,
  • i zwrot podatku UK – Wielka Brytania.

W Opolu warto zwrócić również uwagę na biuro rozliczeń zagranicznych GM – Agencja Pracy. Znajduje się ono w dogodnej lokalizacji, tuż przy ul. Kępskiej 2, w pokoju 208. Specjaliści GM – Agencji Pracy posiadają również bogate doświadczenie w obszarze rachunkowości i specjalizują się w rozliczeniach zagranicznych. Zapewniają indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalną obsługę.

Jeśli szukasz ekspertów w dziedzinie rozliczeń zagranicznych w Opolu, zarówno All-tax jak i GM – Agencja Pracy są godnymi uwagi opcjami. Skorzystaj z ich usług już dziś, aby uzyskać profesjonalną pomoc w rozliczeniach i optymalizacji zwrotu podatku!

ALL-TAX ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

ul. Damrota 7, 45-064 Opole

505 148 600

podatek@all-tax.pl

GM – AGENCJA PRACY

ul. Kępska 2 pok. 208, 45-771 Opole

531 809 729

biuro@gmpraca.pl