podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Głogów
Zwrot podatku z zagranicy

Głogów leży w województwie dolnośląskim nad rzeką Odrą. To szóste co do wielkości miasto w tymże województwie – mieszka w nim ponad 68 tysięcy osób. Każda z nich w przypadku jakichkolwiek problemów ze zwrotem nadpłaconego podatku z zagranicy może udać się do biura rozliczeń zagranicznych e-Escada znajdującego się przy placu Konstytucji 3 Maja.

Konsultanci biura rachunkowego w Głogowie pomogą Ci w przypadku problemów związanych z rozliczeniem dochodów z zagranicy. W biurze tym możesz na przykład złożyć wszystkie niezbędne dokumenty wymagane do odzyskania nadpłaconego zwrotu podatku z Niemiec. Jakich druków będziesz potrzebować do ubiegania się o zwrot duńskiego podatku?

Lohnsteuerbescheinigung – to nazwa karty podatkowej, w której znajdziesz informację o zarobku wystawianym przez jednego pracodawcę. Nie masz możliwości otrzymania tej karty? Bez problemu możesz ją zastąpić miesięcznym odcinkiem z wypłaty za ostatni miesiąc pracy w danym roku podatkowym (tak zwany Abrechnung).

Kopia Twojego dowodu osobistego lub paszportu.

Zaświadczenie UE/EOG o dochodach uzyskanych w Polsce. Pamiętaj, że musi być ono podbite przez polski urząd skarbowy.

W odzyskaniu i uzupełnieniu wszystkich powyższych dokumentów potrzebnych do zwrotu podatku z Niemiec pomogą Ci konsultanci z biura rozliczeń zagranicznych e-Escada w Głogowie.

E – ESCADA

Plac konstytucji 3 Maja 1, 67-200 Głogów

+48 605 134 199