podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Czyżew
Zwrot podatku z zagranicy

Mieszkasz w Czyżewie, mieście położonym w województwie podlaskim? Szukasz godnego zaufania biura rozliczeń zagranicznych, w którym pracują doświadczeni konsultanci gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie związane z rozliczeniem dochodów z zagranicy? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, to już dziś umów się na spotkanie z doradcą podatkowym biura rachunkowego Janiny Krupy-Wiśniewskiej.

To biuro rozliczeń zagranicznych w Czyżewie pomoże Ci przy rozliczeniach zagranicznych dochodów. Tutaj na pewno uzyskasz fachową pomoc chociażby przy zwrocie nadpłaconego podatku z Belgii. Aby móc się o niego ubiegać, będziesz potrzebował kompletu poprawnie uzupełnionych dokumentów. Na pewno przyda Ci się belgijska karta podatkowa Loonfiche, na której znajdziesz zestawienie wszystkich swoich miesięcznych dochodów za rok podatkowy, za który chciałbyś się rozliczać. Kartę podatkową Loonfiche powinieneś otrzymać od swojego pracodawcy.

Nie otrzymałeś takiej karty? Możesz ją odzyskać z pomocą doradców podatkowych z biura rachunkowego w Czyżewie. Nie martw się także, jeśli nie będziesz umiał jej uzupełnić. Skontaktuj się z przedstawicielem biura rachunkowego Janiny Krupy-Wiśniewskiej w Czyżewie i przedstaw swój problem.

KRUPA-WIŚNIEWSKA J., DORADCA PODATKOWY

Duży Rynek 12A, 18-220 Czyżew