podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Częstochowa
Zwrot podatku z zagranicy

Jesteś mieszkańcem Częstochowy? Pracowałeś w Belgii przez jakiś czas? Szukasz doświadczonego doradcy rachunkowego, który pomoże Ci przy wszystkich formalnościach związanych ze zwrotem podatku z Belgii? Skontaktuj się z konsultantem Biura Tłumaczeń Fonte mieszczącego się w Częstochowie przy ulicy Jasnogórskiej 48.

Doradcy podatkowi pracujący na co dzień w Biurze Tłumaczeń Fonte w Częstochowie pomogą Ci odzyskać zwrot nadpłaconego podatku z Belgii. Zgłoś się do nich, jeśli nie posiadasz kompletu dokumentów niezbędnych do załatwienia wszystkich podatkowych formalności. Konsultanci biura rachunkowego w Częstochowie nie tylko odzyskają dla Ciebie potrzebne druki, ale także pomogą Ci poprawnie je uzupełnić.

Biuro Tłumaczeń Fonte w Częstochowie sprawdzi także, czy ubiegając się o zwrot podatku z Belgii, przysługują Ci jakiekolwiek ulgi podatkowe związane z rozliczeniem dochodów w Polsce. Przy staraniu się o belgijskie rozliczenie podatkowe, możesz otrzymać jedną z wielu obowiązujących tam ulg. Są to między innymi: ulga na dziecko lub żonę/męża z niepełnosprawnością, ulga na niepełnoletnie dziecko oraz ulga na żonę/męża niepracującego lub mało zarabiającego.

Już dziś skontaktuj się z Biurem Tłumaczeń Fonte w Częstochowie.

BIURZE TŁUMACZEŃ FONTE

Jasnogórska 48 42-202 Częstochowa

505 399 445