podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Ciechocinek
Zwrot podatku z zagranicy

W Ciechocinku przy ulicy Polnej znajduje się biuro rozliczeń zagranicznych mgr Joanny Bajdy. Pracujący tam konsultanci podczas umówionego spotkania poczęstują Cię smaczną kawą i dokładnie wytłumaczą wszystkie kwestie formalne związane ze zwrotem podatku z zagranicy.

Z biurem rachunkowym mgr Joanny Bajdy czas oczekiwania na zwrot podatku z Austrii zdecydowanie ulegnie skróceniu. Pomoc konsultantów z biura rozliczeń zagranicznych jest nieoceniona. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do sprawy każdego Klienta możesz być pewien, że wszystkie poprawnie uzupełnione dokumenty trafią do austriackiego urzędu skarbowego w wyznaczonym terminie, a pieniądze z nadpłaconego podatku wpłyną na Twoje konto bankowe w jak najszybszym czasie.

Pamiętaj, że w Austrii każdy podatnik rozlicza się indywidualnie. Obowiązkowe rozliczenie austriackiego podatku obejmuje kilka grup. Są to między innymi osoby zameldowane w Austrii, mające nieograniczony obowiązek podatkowy lub kilku pracodawców w ciągu roku oraz będące rezydentami. W Austrii musisz się także rozliczyć w momencie, gdy Twój dochód roczny przekracza 12 tysięcy euro.

Już dziś skontaktuj się z konsultantami z biura rachunkowego mgr Joanny Bajdy z Ciechocinku – kwestie formalne związane ze zwrotem podatku z Austrii powierz fachowcom.

BIURO RACHUNKOWE MGR BAJDA JOANNA

ul. Polna 10/67, 87-720 Ciechocinek