podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Chodzież
Zwrot podatku z zagranicy

Chodzież to miasto położone w województwie wielkopolskim na Pojezierzu Chodzieskim. Ze względu na swoją lokalizację (między innymi nad jeziorem Karczewnikiem, Strzeleckim oraz Chodzieskim) miejscowość ta jest bardzo popularnym ośrodkiem wypoczynkowo-turystycznym oraz uzdrowiskowym (znajdują się tu sanatorium oraz zakład lecznictwa uzdrowiskowego).

Miasto to znane jest jednak nie tylko ze swoich właściwości leczniczych. W Chodzieży znajduje się bowiem biuro rozliczeń zagranicznych Mgo Expert Magdaleny Górnej-Orczykowskiej. W biurze tym pracują doświadczeni i godni Twojego zaufania konsultanci, dla których formalności związane ze zwrotem podatku z zagranicy nie mają żadnych tajemnic.

W biurze rachunkowym Mgo Expert w Chodzieży możesz na przykład ubiegać się o zwrot podatku z Austrii. W tym celu na spotkanie z konsultantem przynieś wszystkie dokumenty niezbędne do austriackiego rozliczenia podatkowego. Jeśli nie posiadasz jakiegoś druku, to doradcy podatkowi z biura rachunkowego w Chodzieży na pewno pomogą Ci go odzyskać.

Z biurem rozliczeń zagranicznych Mgo Expert Magdaleny Górnej-Orczykowskiej skontaktować się możesz telefonicznie, e-mailowo lub przyjść do niego osobiście. Biuro rachunkowe w Chodzieży znajduje się przy ulicy Raczkowskiego.

MGO – EXPERT MAGDALENA GÓRNA – ORCZYKOWSKA

Raczkowskiego 1/2, 64-800 Chodzież

600 787 477