podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Bielsko Biała
Zwrot podatku z zagranicy

W centrum rachunkowości w Bielsku-Białej znajdującym się przy ulicy Warszawskiej bez żadnych komplikacji rozliczysz podatek z zagranicy. W tym biurze rozliczeń zagranicznych dowiesz się także o ewentualnych przysługujących Ci ulgach i dodatkach oraz o obowiązkowych dokumentach, które musisz złożyć w zagranicznym urzędzie skarbowym.

Centrum rachunkowości w Bielsku-Białej pomoże Ci na przykład przy całej procedurze związanej z zasiłkiem rodzinnym z Holandii. Możesz się o niego ubiegać, jeśli masz dziecko, które nie jest jeszcze pełnoletnie. Pieniądze z zasiłku rodzinnego z Holandii powinny być przeznaczone na koszty związane z utrzymaniem i wychowywaniem dziecka. Co ważne, nie musi być to Twoje biologiczne dziecko – zasiłek rodzinny w Holandii otrzymasz bowiem także na dziecko adoptowane lub takie, dla którego jesteś prawnym opiekunem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego holenderskiego zasiłku? Zastanawiasz się, jakie dokumenty należy złożyć w urzędzie skarbowym, aby taki zasiłek

CENTRUM RACHUNKOWOŚCI

ul. Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała

504 965 776