podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Białystok
Zwrot podatku z zagranicy

Białystok to stolica województwa podlaskiego. W 2018 roku odnotowano tam liczbę 297 640 mieszkańców, co dało temu miastu drugie miejsce pod względem najbardziej zaludnionych miast wojewódzkich w Polsce. W Białymstoku organizowane są liczne wydarzenia kulturalne, takie jak chociażby Juwenalia, Jesień z Bluesem czy Dni Miasta.

W Białymstoku znajduje się także biuro rachunkowe Doroty Śleszyńskiej, w którym szybko i bez zbędnych formalności załatwisz wszystkie kwestie związane ze zwrotem podatku z zagranicy. W biurze rozliczeń zagranicznych Doroty Śleszyńskiej możesz na przykład dowiedzieć się czegoś więcej na temat zwrotu podatku z UK, a zwłaszcza tego, jakie dokumenty są niezbędne do ubiegania się o nadpłacony podatek z Anglii.

Na pewno będziesz potrzebował dokumentu, w którym zapisane są Twoje dochody i zapłacone podatki w danym roku podatkowym (P60). Druk ten możesz jednak zastąpić P45, czyli kartą podatkową, którą dostaniesz od pracodawcy, jeśli zdecydujesz się zrezygnować z pracy lub Payslipem, czyli rozliczeniem tygodniowej lub miesięcznej wypłaty.

BIURO RACHUNKOWE DOROTA ŚLESZYŃSKA

ul. I Armii Wojska Polskiego 45/34 15-102 Białystok

737 529 822