podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Biała Podlaska
Zwrot podatku z zagranicy

Biała Podlaska to miasto położone w województwie lubelskim tuż przy granicy z Białorusią. W miejscowości tej mieszka ponad 57 tysięcy mieszkańców. Jeżeli jesteś jednym z nich i potrzebna Ci pomoc w kwestii zwrotu podatku z zagranicy w wybranym roku podatkowym, zgłoś się do biura rachunkowo-finansowego Kwestor. To miejsce, w którym pracują doświadczeni i rzetelni konsultanci. W trakcie swojej długoletniej pracy pomogli już wielu osobom, które potrzebowały odzyskać dokumenty potrzebne do zwrotu podatku z zagranicy któregoś z państw lub dowiedzieć się czegoś więcej na temat dodatków, ulg czy zasiłków wiążących się z powiększeniem kwoty samego zwrotu.

Biała Podlaska słynie nie tylko z doskonale funkcjonującego na co dzień biura rozliczeń zagranicznych Kwestor. Z miastem tym związanych jest także wiele znanych osób – pisarzy, polityków czy działaczy społecznych. Poznaj niektórych z nich.

  • Józef Ignacy Kraszewski – polski bajkopisarz. Był absolwentem Akademii Bialskiej w Białej Podlaskiej.
  • Roman Kłosowski – aktor filmowy i teatralny urodzony w tymże miejscu. Najbardziej znany jest z roli Romana Maliniaka w serialu „Czterdziestolatek”.
  • Bogusław Kaczyński – urodzony w Białej Podlaskiej; najbardziej znany miłośnik muzyki poważnej.

KWESTOR BIURO RACHUNKOWO – FINANSOWE MAZUR K.

Moniuszki 26, 21-500 Biała Podlaska