podatek@all-tax.pl
+48 505 148 600
Aktualności
Słowniczek
Punkty Obsługi Klienta

Bartoszyce
Zwrot podatku z zagranicy

Biuro konsultingowe Strigo w Bartoszycach to godna Twojego zaufania, rzetelna i profesjonalna firma zajmująca się zwrotem podatku z wybranych zagranicznych państw. W biurze rozliczeń zagranicznych w Bartoszycach możesz na przykład uzyskać informacje i wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do zwrotu podatku z Niemiec.

Aby móc się o niego ubiegać, na pewno będziesz potrzebował karty podatkowej Lohnsteuerbescheinigung. W niej znajdują się bowiem informacje o zarobkach, które w danym roku podatkowym uzyskałeś u jednego pracodawcy. Kolejnym niezbędnym dokumentem jest również zaświadczenie UE/EOG o dochodach uzyskanych w Polsce. Równie istotne są dokumenty, dzięki którym będziesz miał możliwość udowodnienia, że regularnie pokrywasz koszty związane z legalnym zatrudnieniem na terenie Niemiec.

Wszystkie wyżej wymienione druki otrzymasz w biurze rachunkowym Strigo w Bartoszycach. Pracujący tam konsultanci pomogą Ci również przy poprawnym uzupełnieniu tychże dokumentów oraz sprawdzą, czy ubiegając się o zwrot podatku z Niemiec, nie przysługują Ci żadne dodatkowe ulgi.

STRIGO BIURO KONSULTINGOWE

ul. Paderewskiego 18, lok.18 11-200 Bartoszyce

+48 795 594 856

strigo@bartnet.pl