ALL-TAX, 45-064 Opole, ul.Damrota 7
tel. +48 505 148 600, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lublin533 962 400
Opole +48 505 148 600

 

Naszą ofertę kierujemy do biur rachunkowych, biur doradztwa podatkowego, biur pośrednictwa  pracy, biur podróży, osób prywatnych lub firm chcących otworzyć własną agenturę.  

Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie zagranicznych świadczeń podatkowych (Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia) sprawiło iż do naszego grona dołączyło już wielu partnerów. Współpraca z nami przyczyni się do zwiększenia palety usług jakie możecie Państwo zaoferować swoim klientom. Oferując w ten sposób kompleksową obsługę pozwoli na budowanie trwałych relacji z klientami.  

Naszym Partnerom zapewniamy: 

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • materiały marketingowe (ulotki, wizytówki itp.)

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy prosimy o kontakt e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem: współpraca.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez All-Tax (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).